اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر آقایان، رده نوجوانان و جوانان با حضور پررنگ شمشیربازان تهرانی و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی زیر نظر امیر رضایی نژاد، مجتبی عابدینی و حمید شیر، هفته آینده برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی هیات شمشیربازی استان تهران، این دوره از اردوی آماده‌سازی، طی مدت ۱۰ روز، از تاریخ دوم مهرماه در استان مازندران برگزار می‌شود.
گفتنی است مسابقات انتخابی درون اردویی نیز طی دو روز از تاریخ سوم مهرماه برگزار می‌شود. بر اساس ابلاغ فدراسیون شمشیربازی، تمامی دعوت شدگان می‌بایست ۴۸ ساعت قبل از حضور در اردو تست PCR انجام دهند.
گفتنی است ۱۵ شمشیرباز در دو رده نوجوانان و جوانان به این اردو دعوت شده اند؛ در رده نوجوانان، آقایان نیما آقایی، محمد مهدی شاکر و دانیال دانشمند از استان تهران ، امیر علی تشکری امیرعباس تشکری و محمد شایان شکیبایی از استان یزد و مبین رضوی و دانیال ولی نژاد از استان آذربایجان غربی به اردوی نوجوانان دعوت شده اند.
همچنین آقایان عرفان شکوهی، میعاد عابدینی، امیر محمد ولی اللهی و محمد سام ذوالقدری از استان مازندران، محمد حسین مرزبندی از استان گیلان ، شهریار گلزارفر از استان یزد و امیر مهدی پورناظری از استان تهران به اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر رده جوانان دعوت شده‌اند.